امروز : شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 21
۱۰:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51958
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 61
قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه همه ...

قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه همه مسئولان و آحاد نهادها بایستی فضای تبادل افکار و اندیشه‌ها را ایجاد و تقویت کنند، اظهار داشت: باید از یک سو برای تقویت این فضا کوشید و از سوی دیگر زمینه عقلانیت را فراهم کرد.

وی اضافه کرد: البته بایستی ظرافت‌های یک جامعه دینی و دین‌مدار در مباحث اینچنینی مورد توجه قرار گیرد تا شاهد نوعی سوء‌استفاده از فضا نباشیم.

این نماینده مردم در خانه ملت با اشاره به اعلام وصول طرح جرم سیاسی در مجلس گفت: در برخی موارد موضوعاتی به ظاهر منطقی و قالب‌های درست مطرح می‌شود، درحالی که اگر ریشه آنها را جستجو کنیم در خواهیم یافت که به نام مباحث سیاسی اقدامات امنیتی انجام می‌شود.

جعفری با تأکید مجدد بر اینکه باید آزادی‌های منطقی و قانونی را در جامعه ایجاد کرده و تقویت کنیم، این اقدام را برای نظام اسلامی مفید ارزیابی کرد و در عین حال گفت: باید مراقب باشیم که اقدامات با عناوین زیبا و ماهیت‌های نادرست دنبال نشوند.

وی با تأکید بر اینکه جدا کردن مرزها در موارد اینچنینی دشوار است، تصریح کرد: باید مراقب اقدامات مجرمانه باشیم تا با پوشش‌های زیبا تغییر حالت ندهند.

وی در بیان مثالی در این زمینه گفت: امروز آمریکایی‌ها با عناوین حقوق بشر اقدامات ضدبشری انجام می‌دهند، در نتیجه باید مراقب این عناوین باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها