امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۳:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51969
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 39
غلامرضا رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: روز گذشته تمام زائرانی که از 17 فرودگاه کشور وارد عربستان شدند مدینه قبل بوده‌اند از امروز ...

غلامرضا رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: روز گذشته تمام زائرانی که از 17 فرودگاه کشور وارد عربستان شدند مدینه قبل بوده‌اند از امروز کاروان‌های مدینه قبل و گروه‌های مدینه بعد به طور همزمان و مشترک از 17 ایستگاه پرواز خواهند داشت.

وی ادامه داد: آن دسته از زائرانی که مدینه قبل هستند به فرودگاه مدینه و زائرانی که مدینه بعد هستند به فرودگاه جده اعزام می‌شوند.

رضایی خاطرنشان کرد: بنابراین از تاریخ اول مهر تا 10 مهر کاروان‌های مدینه قبل و بعد، به طور مشترک پرواز خواهند داشت اما از 11 تا 17 مهر دیگر کاروان مدینه قبل نخواهیم داشت و کلیه زائران مدینه بعد هستند که به فرودگاه جده اعزام می‌شوند.

وی ادامه داد: امروز اولین گروه‌های پروازهای مدینه بعد انجام می‌شود که مستقیم به جده پرواز می‌کنند اما کسانیکه امروز از مدینه به مکه مشرف شده‌اند یک‌هزار و 732 نفر هستند و کل زائران اعزامی از کشورمان تا آخر وقت امروز به 20 هزار و 730 نفر می‌رسد که به مکه و مدینه اعزام شده‌اند.

به گزارش فارس، تا امروز 4 هزار و 426 زائر ایرانی به مکه مکرمه مشرف شده‌اند و فردا نیز دو هزار و 286 زائر ایرانی به مکه مکرمه مشرف خواهند شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها