امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۸:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5197
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۲۰
تعداد بازدید: 205
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بناب، حجت الاسلام شیخ محمد باقری‌بنابی ظهر امروز در جمع دهیاران شهرستان بناب با اشاره به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بناب، حجت الاسلام شیخ محمد باقری‌بنابی ظهر امروز در جمع دهیاران شهرستان بناب با اشاره به نامگذاری سال‌جاری از سوی مقام معظم رهبری به نام حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی اظهار کرد: نامگذاری سال‌ها صرفاً خطاب به مسئولان نیست و تحقق این شعارها به همکاری و تلاش تمام اقشار مختلف جامعه نیازمند است و روستاییان عزیز باید با تولید بیشتر در راستای تحقق این شعار قدم‌های لازم را بردارند.

وی کمبود منابع آبی را یکی از تهدیدات جدی شهرستان بناب برشمرد و از دهیاران خواست در استفاده از منابع آب تمهیدات لازم را بیندیشند.

باقری‌بنابی با اشاره به حماسه سیاسی افزود: انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی اوج حماسه سیاسی است از این رو دهیاران وظیفه دارند ضمن صحبت با مردم برای حضور در پای صندوق‌های رأی بعد از گذشت 34 سال از پیروزی انقلاب اسلامی رئیس جمهوری را برای این کشور انتخاب کنند که واقعاً در شأن نظام جمهوری اسلامی باشد.

نماینده مردم بناب در مجلس با اعلام اینکه دهیاران و مردم عزیز در این شرایط خاص وظیفه خطیری برعهده دارند؛ گفت: با توجه به صفا و همدلی که در بین روستاها و مردم آن حاکم است، نگذارید برخی از این همدلی و صمیمیت سوء استفاده کنند و از آنجایی که در کلانشهرها نمی‌توانند نظر خود را به مردم غالب کنند، در نهایت با عوام فریبی قصد دارند رأی مناطق محروم جامعه را به نفع خود جمع کنند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با انتقاد از ازدیاد کاندیداهای مطرح برای انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: واقعاً طرح شدن 30، 40 نفر برای کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری در شأن نظام جمهوری اسلامی نیست و قطعاً این کارها در آینده برای کشور هزینه خواهد داشت.

وی اظهار امیدواری کرد با کارهایی که انجام شده و می‌شود، اصولگرایان به نقطه مشترکی رسیده و کاندیدای واحد و حداکثر دو نفر از طیف اصولگرایان در صحنه حاضر شوند.

حجت الاسلام باقری‌بنابی با بیان اینکه امروز در صحنه بین‌المللی کشورمان قفل کرده است؛ گفت: باید این قفل به نوعی باز شود و فردی که توانایی حل این مشکل و بازکردن قفل را دارد، بعنوان رئیس جمهور آینده انتخاب شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از دهیاران خواست به عنوان نخبگان روستایی ضمن آگاهی دهی به مردم، آنها را از وضع کشور مطلع نمایند.

وی همچنین با اشاره به انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: سعی کنید بدون توجه به مسائل قومی و قبیله ای نسبت به انتخاب افراد کاردان اقدام کنید.

نماینده مردم بناب در مجلس با اشاره به شرایط حاکم بر کشور گفت: کشور امروز 750  هزار میلیارد ریال بدهی دارد و البته این آمار خوشبینانه آن است، درحالی که این رقم تا مبلغ 200 هزار میلیارد تومان نیز مطرح است.

وی گفت: درحالی که کشور تا این حد بدهی دارد، این حرف‌های جدید را از کدام منبع می زنند و تعهد ایجاد می کنند؟! با اینگونه صحبت‌ها کشور را به سمتی نبریم که نتوانیم از مشکلات آن خارج شویم.
انتهای پیام/60002/خ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها