امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۳:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51973
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عیسی شریفی امروز در جلسه با شهرداران و مدیران حوزه امور مناطق با اشاره به تداوم و تشدید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عیسی شریفی امروز در جلسه با شهرداران و مدیران حوزه امور مناطق با اشاره به تداوم و تشدید فعالیت ها و خدمات شهرداری تهران در دوره جدید گفت : اجرای تدابیر شهردار تهران و تعامل کامل با شورای اسلامی شهر، ضامن تحقق برنامه ها و اهداف شهرداری تهران برای بهبود کیفیت زندگی شهروندان تهران است .

وی با تاکید به خدمات موثر و تاثیر گذار در دوره مدیریت دکتر قالیباف که همگان به آن اذعان دارند، اظهار امیدواری کرد که در دوره جدید مدیریت ایشان مردم تهران شاهد فصل نوینی از خدمات موثر و مفید باشند .

شریفی از شهرداران مناطق و مدیران خواست که با حفظ روحیه جهادی و افزایش سطح کار و تلاش همچون گذشته لحظه ای از ارائه خدمات مطلوب و مناسب شهروندان غفلت نکنند و در همه ساعات شبانه روز ، در نگهداشت شهر آماده بوده و از هیچ کوششی فرو گذار نکنند.

وی با اشاره به نقش برجسته شهردار تهران در ارائه الگوی موفق" مدیریت جهادی" همکاری همه مدیران با وی را افتخار دانست و تحقق اجرای برنامه های آتی شهرداری تهران و بهبود زندگی مردم را دست آورد این شیوه از مدیریت دانستند .

وی نظارت ستادی و بازدید مدیران در نیمه دوم سال را جزء برنامه های آتی حوزه معاونت امور مناطق اعلام کرد و بر حضور جدی و موثر شهرداران مناطق در سطح محدوده و حضور میدانی شهرداران نواحی 123 گانه تاکید کرد.

شریفی محورهای 10 گانه راهبردی که توسط شهردار به شورای اسلامی شهر تهران ارائه شده است را مبنای تهیه برنامه های آتی و عملیاتی شهرداری اعلام کرد .

لازم به ذکر است که همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس جمع کثیری از مدیران، کارشناسان، کارکنان شهرداری تهران در حوزه معاونت های تخصصی شهرداری، ادارات کل، مناطق 22 گانه ، سازمان ها ، شرکت ها و موسسات با دکتر شریفی قائم مقام شهردار  و معاونت هماهنگی امور مناطق شهرداری دیدار و گزارش هایی از آخرین وضعیت حوزه کاری خود ارائه کردند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها