امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 17
۱۵:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51981
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 103
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، نیروهای رژیم اشغالگر بامداد امروز دوشنبه 6 فلسطینی را در شهر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، نیروهای رژیم اشغالگر بامداد امروز دوشنبه 6 فلسطینی را در شهر الخلیل واقع در جنوب کرانه باختری بازداشت کرده و در نتیجه شلیک گلوله پلاستیکی و گاز اشک‌آور بیش از 11 نفر را زخمی کردند.

منابع محلی گفتند که نیروهای اشغالگر بامداد امروز 6 شهروند فلسطینی در الخلیل به نام‌های شاهر السلایمه (45 ساله)، معتصم السلایمه (18 ساله)، مجد السلایمه (22 ساله)، حازم السلایمه (43 ساله)، زکی الرجبی (30 ساله) و اسامه کاید غیث و وصفی غیث را بازداشت کردند.

نظامیان صهیونیست همچنین بیش از 11 نفر را در نتیجه شلیک گلوله پلاستیکی و گاز اشک‌آور زخمی کردند که عبارتند از: أمین نصار، صبحی ابو ارمیله، اسامه ابو ترکی، ابراهیم ابو حماد، سامر الطرده، محمد خالد الجعبه، امیر رمضان، خالد ابو شرخ، عیسى ابو اصبیح، حازم القاضی ونمر السلایمه.

نیروهای اشغالگر همچنین صدها شهروند فلسطینی را پس از یورش به منازلشان در اطراف حرم ابراهیمی توقیف کرده و اقدام به بازرسی دقیق آنها کردند.

این در حالی است که طی دو روز گذشته 2 نظامی صهیونیست توسط مبارزان فلسطینی کشته شده‌اند.

بر اساس این گزارش روز گذشته در حالی که شهرک‌نشینان مشغول به جا آوردن آئین یهودی به مناسبت عید العرش در حرم ابراهیمی بودند، یکی از نظامیان صهیونیست هدف تیراندازی از سوی یک تک‌تیرانداز قرار گرفته و کشته شد.

یک روز پیش از آن نیز یک نظامی صهیونیست توسط مبارزان فلسطینی ربوده شده و سپس جسد وی پیدا شد.

نیروهای اشغالگر همچنین ورودی شهر الخلیل را به صورت محدود مسدود کرده و چندین ایست بازرسی در ورودی شهر قرار دادند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها