امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۱:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51982
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 54
به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری الشرق الجدید، حزب‌الله لبنان از سوی برخی نمایندگان پارلمان خود و مسئولان دیگرش اقدام دستگاه‌های امنیتی در زمینه بر ...

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری الشرق الجدید، حزب‌الله لبنان از سوی برخی نمایندگان پارلمان خود و مسئولان دیگرش اقدام دستگاه‌های امنیتی در زمینه بر عهده گرفتن تامین امنیت ضاحیه بیروت را مورد استقبال قرار داده و تاکید کردند که برای موفقیت در این زمینه کمک‌های لازم را انجام خواهند داد.

محمد رعد رئیس فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان ابراز امیدواری کرد که این طرح بتواند به هدف خود برسد؛‌ وی که در مراسم بزرگداشت شهید یوسف حلاوی در روستای قعقعیه سخنرانی می کرد، تاکید کرد که اقدامات حزب‌الله لبنان مانند کمک‌های اولیه‌ای بود تا دولت به مسئولیت‌های خود در این راستا عمل کند.

شیخ نبیل قاووق معاون رئیس شورای اجرایی حزب‌الله لبنان نیز تاکید کرد که طرح امنیتی که قرار است در ضاحیه به اجرا گذاشته شود؛ مطالبات و تمایلات حزب‌الله لبنان را نشان می‌دهد.

حسین الحاج حسن وزیر کشاورزی در دولت پیشبرد امور لبنان و از اعضای حزب‌الله در یک مراسم دانش‌آموزی در منطقه دیر عامص در جنوب لبنان تاکید کرد که تنها مقاومت است که از گذشته تا حال و آینده توانسته عامل بازدارندگی در برابر ظلم و ستم دشمن اسرائیلی شود.

علی فیاض عضو دیگر پارلمان لبنان وابسته به حزب‌الله نیز در سخنرانی به 3 روش در تشکیل دولت لبنان اشاره و تاکید کرد که تشکیل دولت بر اساس روش (8-8-8) توهم است و دولت امر واقع نیز اوضاع را پیچیده‌تر خواهد کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها