امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۲:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51985
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد: آزمون شفاهی حفظ کل و 20 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد: آزمون شفاهی حفظ کل و 20 جزء قرآن کریم همزمان با سراسر کشور 4 و 5 مهر‌ماه 1392 در تهران برگزار می‌شود.

این آزمون با حضور 191 نفر از حافظان 20 جزء و کل قرآن کریم برگزار و قبول‌شدگان در این مرحله مدرک تخصصی حفظ از سوی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت می‌کنند. 

83 نفر از این شرکت‌کنندگان حافظ 20 جز و 108 نفر از آنان حافظ کل قرآن کریم هستند که پس از شرکت و کسب حدنصاب قبولی در یکی از دو آزمون کتبی مهر 1391 و اردیبهشت 92 به این مرحله راه پیدا کرده‌اند. 

بنا بر این گزارش جلسه توجیهی این آزمون چهارشنبه 3 مهرماه و آزمون شفاهی در روزهای پنج‌شنبه و جمعه، 4 و 5 مهرماه 1392 در محل معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود. 

آزمون شفاهی حفظ 20 جزء و کل قرآن کریم در شهریورماه سال جاری با حضور بیش از 2 هزار و 700 نفر در سایر استان‌های کشور برگزار شد که نتایج آن به زودی از سوی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها