امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۲:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51997
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، او در عین حال گفت این فیلم برای ژوئن سال 2015 آماده نخواهد شد و سوم ژولای این سال را زمان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، او در عین حال گفت این فیلم برای ژوئن سال 2015 آماده نخواهد شد و سوم ژولای این سال را زمان نمایش عمومی آن اعلام کرد.

به گفته این فیلم‌ساز آلمانی تبار:« فکر می‌کنم این تاریخ زمان بهتری برای اکران عمومی «روز استقلال- بخش اول» است و ما هم می‌توانیم با آرامش خاطر بیشتری به کارمان بپردازیم.»

با این حال، امریچ به این نکته مهم اشاره کرد که هنوز فیلم‌نامه دومین قسمت این مجموعه فیلم اکشن و ماجراجویانه آماده و تکمیل نشده است.

وی یک تاریخ دو ماهه را در این رابطه مطرح کرد و گفت امیدوار است پس از آن خبر شروع کار فیلم‌برداری «روز استقلال 2» به صورت رسمی اعلام شود.

امریچ می‌گوید: «ما در قسمت اول فیلم نوع خاصی از موجودات بیگانه فضایی را خلق کردیم و حالا باید فیلمی بزرگتر از این قسمت خلق کنیم تا تماشاگران از کارمان راضی باشند.»

با آن که قرار است دو قسمت تازه برای فیلم پرفروش  سال 1996 رولند امریچ تولید شود، ولی این فیلم‌ساز می‌گوید فعلاً قرار است یک قسمت آن جلوی دوربین برود.

قبل از این گفته شده بود دو قسمت دوم و سوم «روز استقلال» همزمان با هم و به صورت پی در پی فیلم‌برداری خواهند شد.

امریچ دلیل این کار را این طور توضیح می‌دهد: «اول باید واکنش تماشاگران را ببینیم، در حال حاضر این سؤال مطرح است که آیا دوست دارند قسمت سوم آن را هم تماشا کنند یا خیر. نوع واکنش آنها نسبت به دومین فیلم، این موضوع را روشن خواهد کرد.»

طرح اصلی فیلم‌نامه دومین قسمت «روز استقلال» اواسط سال 2012 نوشته شد. در قصه فیلم‌نامه، مردم کره زمین خرابی‌های مربوط به موجودات بیگانه فضایی را دوباره می‌سازند و قدرت دفاعی خود را محکم‌تر می‌کنند. به زودی حمله این موجودات به زمین از سر گرفته می‌شود.

به نوشته سایت اینترنتی ددلاین، تهیه کنندگان مجموعه فیلم «روز استقلال» در کمپانی پارامونت، چند هفته قبل مذاکرات جدید خود با ویل اسمیت را برای بازی در نقش اصلی قسمت دوم آن شروع کردند.

برخی از تحلیل‌گران اقتصادی سینما می‌گویند این فیلم به دلیل مشکلاتی که دارد تا زودتر از سال 2016 به روی پرده سینماها نخواهد رفت.

انتهای پیام/ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها