امروز : دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 January 21
۰۵:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 520
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۵۴
تعداد بازدید: 384
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه القدس العربی، لطفی بن جدو وزیر کشور تونس وجود مراکز آموزش تروریست ها در کشورش را تکذیب و تاکید کرد: تونس با ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه القدس العربی، لطفی بن جدو وزیر کشور تونس وجود مراکز آموزش تروریست ها در کشورش را تکذیب و تاکید کرد: تونس با الجزایر برای تعقیب برخی عناصر تروریستی تونسی در مرز بین دو کشور هماهنگی امنیتی قوی دارد.

بن جدو در نشست خبری مشترک با وزرای کشور الجزایر، مغرب و لیبی در پایتخت الجزایر و پس از پانزدهمین نشست وزرای کشور گروه 5+5 گفت: تعدادی شبه نظامی تونسی هستند که شمار آنها فراتر از 6 یا 7 یا 11 نفر نمی رسد که در سلسله کوه های بین الجزایر و تونس محاصره هستند و این محل از سوی نیروهای گارد ملی و ارتش تونس و همچنین نیروهای مرزی در جنوب الجزایر تحت کنترل است.

عاشور شوایل وزیر کشور لیبی نیز گفت: اگرچه به دنبال انقلاب لیبی سلاح های غیرقانونی در لیبی گسترش یافت اما با کمک برادرانمان در الجزایر و تونس مغرب و دیگر کشورها اکنون مرزهای لیبی کاملا تحت کنترل است و گشتی ها و بالگردهای ارتش لیبی همه چیز را در مرزها تحت کنترل دارند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها