امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۸:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52007
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۰
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از خوزستان، در واپسین روز از تابستان خبری بر خروجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از خوزستان، در واپسین روز از تابستان خبری بر خروجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس منتشر شد که بهت و حیرت همه را برانگیخت.
خبر کوتاه بود " سرپرست خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مازندران درگذشت" اما همین خبر کوتاه کوهی از غم و ناراحتی را بر دل بسیاری از اهل قلم و آنهایی که برای یک بار هم که شده با جابر از نزدیک دیدار داشته‌اند قرار داد.

جابر معافی مرد خوشنام عرصه رسانه در سن 38 سالگی  پر کشید و خبر رفتنش همچون موجی فضای رسانه‌ها را در بر گرفت.

حضور و پیام‌های مسئولان مختلف استان مازندران و همکاران جابر در رسانه‌ها مختلف از جمله همکاران استانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سراسر کشور گواهی است بر محبوبیت این خبرنگار متعهد در بین همکاران و مسئولان.

مردی که در راه رسالت سنگین خود در زمینه اطلاع‌رسانی حقیقتاً جهاد‌گونه تلاش و کوشش می‌کرد و تمام توان خود را برای اطلاع‌رسانی صحیح و به موقع را به کار می‌گرفت.

جابر معافی در زمینه اخلاقی نیز نمونه انسانی مومن و متعهد بود.

اندک دقایقی نشست و برخاست در کنار این مرد کافی بود تا به روح بلند و مناعت طبعش پی‌ببریم.

هنوز شوخی‌های زیبای جابر را در همایش سرپرستان استانی خبرگزاری در مشهد مقدس را در گوشه ذهنم به یاد دارم.

اما هنوز نبود جابر را نمی‌توان باور کرد و اذهان از پذیرش این واقعه تلخ سرباز می‌زند.

با این وجود و به رغم میل باطنی، گویی چاره‌ای نیست و باید به آنچه تقدیر رقم زده‌ است گردن نهیم و به نبود جابر رسانه‌های مازندران در بین اهالی قلم عادت کنیم.

آرزو می‌کنیم روح جابر عزیز که در آغازین روز از هفته دفاع مقدس به آسمان پر کشید با روح شهدای دوران دفاع مقدس محشور و شفاعت شهدای دفاع مقدس بدرقه راهش باشد.

برای خانواده معافی و همه دوستان، همکاران و آشنایانی که در غم هجران جابر ماتم‌زده‌اند نیز آرزوی صبر جزیل از خداوند سبحان مسئلت داریم.

انتهای پیام/2329/ع30
برچسب ها:
آخرین اخبار