امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۴:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52016
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 72
مصطفی افضلی‌فر نماینده مردم اردبیل، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ...

مصطفی افضلی‌فر نماینده مردم اردبیل، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: شکایات متعددی درباره برگزاری انتخابات شوراهای شهر و روستا مبنی بر تخلفات صورت گرفته در انتخابات مربوط به 15 شهر از استانهای تهران، البرز، قزوین و آذربایجان غربی به کمیسیون اصل نود مجلس فرستاده شده است که جوابیه‌ای از سوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها نیز در این راستا به کمیسیون ارسال شده است.

وی با بیان اینکه جوابیه هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا نتوانسته کمیسیون را قانع کند، افزود: طبق برنامه بناست تا اعضای این شورا با حضور در کمیسیون اصل نود توضیحات خود را ارائه کند تا کمیسیون نظر نهایی خود در این باره را اعلام کند.

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس اظهار داشت: همچنین بناست تا در خصوص تطبیق حقوق بازنشستگان از مهرماه 1386 تا شهریور 1387 و استیفای حقوق آنان با توجه به نظر رئیس مجلس شورای اسلامی کمیسیون اصل نود جلسه مشترکی را با مسئولان مربوطه برگزار می‌کند تا اقدامات لازم جهت استیفای حقوق این افراد صورت گیرد.

افضلی‌فر خاطرنشان کرد: علاوه بر این شکایاتی نیز از نحوه رسیدگی به پرونده‌های دادسرای انقلاب عمومی ارومیه به کمیسیون ارسال شده و مکاتباتی نیز در همین راستا از سوی کمیسیون با دادسرای ارومیه انجام شده و متعاقبا در جلسات بعدی نتیجه کار اعلام خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها