امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۰:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5203
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۲۰
تعداد بازدید: 120
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خانه ملت، فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای اقدام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خانه ملت، فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای اقدام تروریست‌های تکفیری در سوریه مبنی ‌بر هتک حرمت قبر حجربن عدی و اماکن مقدس و مذهبی مسلمانان را محکوم کرد.
متن این بیانیه به شرح زیر است:

مخالفان اسلام و قرآن که در طول تاریخ، مکنونات قلبی و کینه‌توزی خود را در قالب جنگ‌ها، جنایت‌ها، تخریب‌ها و ترور مروجان و مبلغان دین مبین اسلام نشان داده بودند، بار دیگر ظهور یافته و این بار مزار پاک صحابی پیامبر اعظم (ص) را نشانه گرفته‌اند.

تخریب وحشیانه قبه و بارگاه حُجر بن عَدى صحابى بزرگ پیغمبر اکرم (ص) و یار وفادار امیرمؤمنان على (ع)، که در برابر نظام طاغوتی بنى‌امیه قیام کرد، نه تنها با هیچ یک از معیارهاى اسلامی هم‌خوانی ندارد، بلکه با معیارهای انسانی نیز سازگار نیست و بیش از از پیش نمایانگر سرسپردگی گروهک‌های تکفیری به آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

نور خداوند هیچ‌گاه خاموش نمی‌شود و با این دسیسه‌ها محبوبیت اهل بیت عصمت و طهارت و یاران وفادار آنها خدشه‌دار نشده بلکه خلاف انتظار و خواسته دشمنان، عشق به ائمه اطهار و یاران گرانقدر آنها افزایش پیدا می‌کند.

بدون شک دست انتقام خداوند متعال از گروه‌های تروریستی که در سوریه دست به چنین اقدامات وحشیانه‌ای می‌زنند، انتقام سختی می‌گیرد و استکبار جهانی و عمال عربی وابسته به آنها که مى‌خواهند با تشویق کردن این جنایات، جنگ مذهبى و فرقه‌اى در میان مسلمین ایجاد کنند، باز هم شکست خواهند خورد و موج بیدارى اسلامى همچنان بر ساحل ناامن دشمنان اسلام و قرآن خواهد کوبید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها