امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۴:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52036
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۴
تعداد بازدید: 87
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی شبکه شما، این مستندها روایتی از همت، غیرت و جانفشانی رزمندگان سرافراز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی شبکه شما، این مستندها روایتی از همت، غیرت و جانفشانی رزمندگان سرافراز لشگرها و تیپ های قهرمان استانها در مناطق عملیاتی جبهه‌های جنوب و غرب کشور، اعزام رزمندگان به جبهه‌ها، وداع مادران با فرزندان دلبندشان هنگام اعزام ها، حضور مقام معظم رهبری در یگان‌های استانها، جمع آوری کمک‌های مردمی، بمباران شهرها، امدادرسانی به مجروحان، نقش عشایر و روستائیان و مذاهب مختلف در دفاع مقدس و ... است.
در تولید این مستندهای 4 دقیقه‌ای از تصاویر بکر و جذابی که تا کنون کمتر از شبکه‌های سراسری و محلی پخش شده استفاده شده است و بیننده را به حال و هوای دوران دفاع مقدس می‌برد.
افزون بر این مستندها چندین گزارش موضوعی با عناوین «جنگ نفت‌کش‌ها و برتری دریای ایران در 8 سال دفاع مقدس» نغمه‌های فتح (گزارش ترکیبی اشعار، موسیقی و مداحی و سرود گرمابخش جان رزمندگان، نوستالژی جنگ (خبرنگار مهدیه پوریادگاری از اصفهان)، نقش نیروی هوایی، هوانیروز و خلبانان تیزپرواز در جنگ، نقش پیشمرگان کرد مسلمان در دفاع  مقدس، کاروان های هزار کامیونی گیلان، وصیت نامه شهدا و برای آیندگان (خبرنگار صابر چهری از کرمانشاه)، بمباران شیمیایی، آثار و عواقب آن، مستند تخریب چی از مرکز لرستان، خبرنگاران در خط مقدم، نسل سومی‌ها و جنگ، مقاومت مردمی در شکست حصرها، حضور مذاهب مختلف در جنگ (مسیحی، کلیمی، آشوری، شیعه و سنی و ...) از دیگر تولیداتی است که به مناسبت هفته دفاع مقدس از شبکه شما پخش خواهد شد.
مستندهای دفاع مقدس استانها به همت معاونت‌های اطلاعات و اخبار مراکز استانها و با مدیریت اداره کل اطلاعات و اخبار استان‌های واحد مرکزی خبر تولید شده و در این ایام در چهار نوبت طی ساعات 9 و 17:20 و 22 و 23 روی آنتن شبکه شما قرار می‌گیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها