امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۴:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52043
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۱
تعداد بازدید: 26
به‌گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ امیر فارسی‌نژاد عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و ...

به‌گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ امیر فارسی‌نژاد عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و بزرگداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران اظهار داشت: امروز به تعبیری در شرایط مشابه جنگ قرار داریم.
وی این جنگ را جنگ اقتصادی و فرهنگی عنوان کرد و برای مقابله با آن بر لزوم استفاده از فرمول یکدلی و کار جمعی که در زمان جنگ تحمیلی بر فضای کشور حاکم و موجب اقتدار شده بود، تأکید کرد.
فارسی‌نژاد ادامه داد: در آن زمان رزمندگان، مسئولان و مردم همه یکدل بودند و در دائرة‌المعارف مقابله با دشمن کلمه «من» مفهومی نداشت و خداوند هم به این ملت برکت عطا فرمود.
رئیس مرکز مطالعات و برنامه ریزی حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به اولویت داشتن رسیدگی و حل مشکلات اقتصادی و فرهنگی کشور در شرایط کنونی اظهار داشت: بر کسی پوشیده نیست که کشور از این دو حوزه آسیب دیده اما حل این مشکلات فقط بر شانه دولت نیست.
وی افزود: قطعاً مجلس، قوه قضائیه و کلیه مسئولان نهادها و سازمان‌ها و از همه مهم‌تر مردم را نیز باید وارد صحنه کرد.
فارسی‌نژاد تصریح کرد: در عرصه فرهنگ و خصوصاً موضوع عفاف و حجاب با یک کار جمعی و ایجاد همدلی می‌توان گام‌های شایسته‌ای برداشت؛ مردم از این وضعیت عفاف و حجاب در سطح جامعه در رنجند و این نابسامانی فرهنگی محصول سلیقه‌ای و جزیره‌ای عمل کردن است.
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در پایان با اشاره به ظرفیت‌های حزب متبوعش در عرصه فرهنگی و اقتصادی گفت: آمادگی ارائه طرح‌ها و پیشنهادات کارشناسی خود برای کمک به حل مشکلات این دو حوزه را داریم؛ به‌گونه‌ای که با فرمول بومی خاص هر استان و با تکیه بر اطلاعات میدانی و واقعیات موجود می‌توانیم ارائه طریق داشته باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها