امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۴:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52045
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۱
تعداد بازدید: 142
حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با ...

حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه امروز هیئت رئیسه مجلس، اظهار داشت: قرار است در این جلسه گزارش مرکز پژوهش‌ها درباره تغییر شرایط داخلی ناشی از تشدید تحریم‌ها، نواقص موجود در قانون برنامه پنجم توسعه و استقرار دولت جدید، ادامه اجرای قانون برنامه پنجم یا اصلاح آن، مورد بحث و بررسی قرار گیرد.
 
وی با بیان اینکه همچنین در این جلسه نحوه مواجهه مجلس و دولت جدید با قانون برنامه پنجم بررسی می‌شود، افزود: گزارش دیگر مرکز پژوهش‌ها درباره نحوه پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان نیز در این نشست مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.
 
این عضو هیئت رئیسه مجلس در ادامه بررسی گزارش معاونت نظارت مجلس از ارجاعات پارلمان به قوه قضاییه، رسیدگی به پیشنهادات این معاونت برای مبارزه با مفاسد اقتصادی و همچنین بررسی نظرات و دیدگاه‌های معاونت نظارت برای کارآمدسازی امور نظارتی مجلس را دیگر دستور کارهای جلسه امروز هیئت رئیسه خانه ملت عنوان کرد.
 
سبحانی‌نیا در پایان تصریح کرد: در جلسه امروز هیئت رئیسه، آخرین تحولات منطقه‌ای، مسائل روز و خاورمیانه و نیز اجلاس سالانه مجمع عمومی سازمان ملل متحد و سفر رئیس‌جمهور به نیویورک مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار