امروز : پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ - 2017 January 19
۰۴:۳۷
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52065
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۴
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هیات انتخاب آثار ششمین دوسالانه تصویرگری شامل هدی حدادی، مرتضی زاهدی، پژمان رحیمی زاده، سید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هیات انتخاب آثار ششمین دوسالانه تصویرگری شامل هدی حدادی، مرتضی زاهدی، پژمان رحیمی زاده، سید فضل الله طباطبایی و محمد طلوعی دوم تا چهارم مهرماه از میان آثار رسیده به دبیرخانه، آثاری را که شایسته  شرکت در مسابقه های سه گانه دوسالانه اند، انتخاب می کنند.

3402 اثر از 1304 هنرمند تصویرگر به دبیرخانه ششمین دوسالانه تصویرگری رسیده که از میان 3402 اثر رسیده به دبیرخانه دوسالانه 447 اثر در بخش تصویرگری کتاب در 10 سال اخیر، 2801 اثر در بخش موضوعی جهان نورها و سایه ها و 154 اثر در بخش استعداد جوان است.

تصویرگران 31 استان در ششمین دوسالانه تصویرگری ثبت نام کرده اند که استان های تهران، البرز، اصفهان، خراسان رضوی و قم بیشترین شرکت کننده را در این دوسالانه دارند.

بیش از 79 درصد(1031 نفر) شرکت کنندگان در ششمین دوسالانه تصویرگری زن و کمتر از حدود 20درصد (273 نفر) شرکت کنندگان در دوسالانه تصویرگر مرد هستند

ششمین دوسالانه تصویرگری نهم آبان ماه با برگزاری افتتاحیه و اهدای جوایز برگزیدگان در موسسه فرهنگی هنری صبا آغاز می شود.

ششمین دوسالانه تصویرگری از سوی مرکز هنرهای تجسمی با همکاری انجمن فرهنگی- هنری تصویرگران و موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر آبان ماه در تهران برگزار می شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار