امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۶:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52067
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۴
تعداد بازدید: 78
  فراخوان دومین اکسپوی عکس تهران         به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اکسپوی عکس تهران 92 توسط نگارخانه شمس و با ...

 
فراخوان دومین اکسپوی عکس تهران
   
 
 
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اکسپوی عکس تهران 92 توسط نگارخانه شمس و با همکاری خانه هنرمندان ایران 29 آذر تا 9 دی 1392 در گالری های خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.

بر اساس مقررات برگزاری اکسپوی عکس تهران 92 هر هنرمند می تواند پنج اثر عکاسی از جدیدترین آثار خود را از اول تا 15 مهر به آدرس الکتریکی mail_shamsgallery@yahoo.com ارسال کند.

متقاضیان باید فایلWord  بیوگرافی فارسی و لاتین خود را در پنج خط، عنوان فارسی و لاتین عکس، ابعاد، تاریخ عکاسی و ویرایش عکس را به همراه فرم تکمیل شده هنرمند ارسال کنند.

بزرگترین ضلع نباید بیشتر از 18 سانتیمتر باشد. همچنین رزولوشن 300 DPI و فرمت JPEG یا TIFF و مد رنگی   CMYK از دیگر مشخصات عکس های ارسالی است.

بر اساس قوانین اکسپو، برگزار کننده از پنج اثر ارسالی توسط هنرمند، یک اثر را جهت نمایش و فروش در اکسپو انتخاب می کند. همچنین قیمت گذاری آثار جهت فروش در اکسپو بر عهده گالری شمس و با هماهنگی هنرمند است و کمیسیون فروش آثار، 40 درصد از فروش خواهد بود.

همچنین سوژه آثار ارسالی آزاد بوده و آثار ارسالی جهت شرکت در نمایشگاه محدودیت سایز ندارند، اما فرم یا قاب اثر منتخب باید متناسب و قابل ارائه باشد.

اثر منتخب (با قاب، شاسی و آویز) باید از 23 تا 25 آذر ساعت 9:30 تا 18 تحویل دبیرخانه شود و پس از اتمام اکسپو، هنرمندانی که آثارشان به فروش نرسیده باید ظرف مدت یک هفته برای دریافت اثر خود به دبیرخانه مراجعه کنند.

علاقه‌مندان به شرکت در این نمایشگاه می توانند جهت اطلاعات بیشتر به دبیرخانه اکسپو به نشانی فرمانیه، خیابان سعیدی، کوچه مهمانکده، شماره 12 ، گالری شمس مراجعه و یا با شماره تلفن: 26132341 تماس حاصل کنند.
 
آثار پذیرفته شده در دومین اکسپوی عکس تهران 29 آذر تا 9 دی 1392 در گالری های خانه هنرمندان ایران به نشانی خیابان آیت الله طالقانی، خیابان شهید موسوی شمالی، باغ هنر به نمایش در می آید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها