امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۰:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52074
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۴
تعداد بازدید: 60
الهه حصاری برنده جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم «اوراسیا» در قزاقستان در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس عنوان کرد :‌ زمانی که این فیلمنامه را ...

الهه حصاری برنده جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم «اوراسیا» در قزاقستان در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس عنوان کرد :‌ زمانی که این فیلمنامه را قبول کردم تمام تمرکزم روی بازی بود و هرگز فکر نمی کردم که جایزه ای از جشنواره معتبری جهانی دریافت کنم ، اما پس از اتمام بازی صاحب نظران زیادی بازی ام را تحسین کردند و نوید روزهای خوبی برای این فیلم را دادند.

وی افزود: حالا با دریافت این جایزه که هنوز هم باورم نمی‌شود، فیلمنامه‌های بعدی علیرضا امینی را بدون خواندن می‌پذیرم و در آنها بازی می‌کنم. 

حصاری درباره عدم حضورش در قزاقستان و شنیده‌هایش از علیرضا امینی گفت :‌ در فرصت کوتاهی که با آقای امینی صحبت کردم از استقبال بی نظیر داوران و تماشاگران جشنواره از فیلم گفت و به گفته ایشان بازیگری معتبرترین جایزه جشنواره «اوراسیا»ست.

به پایه این خبر هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم «اوراسیا» 25 تا 30 شهریورماه (16 تا 21 سپتامبر) در شهر آلماتی کشور قزاقستان برگزار شده است و به غیر از الهه حصاری، در این فیلم بازیگرانی چون بهرنگ علوی، سیاوش جعفری، پروین ملکی، خسرو شهراز، شیدا خلیق، الهه شه‌پرست، پیمان مقدمی، دانیال مقدم، سحر عبدالهی رضا نیلی و جمعی از دانشجویان تئاتر ایفای نقش کرده‌اند.
 
انتهای پیام /
برچسب ها:
آخرین اخبار