امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۰:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52081
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
حسین مظفر نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به سفر ...

حسین مظفر نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به سفر رئیس‌جمهور به نیویورک و سخنرانی وی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد گفت: سخنانی که در مجامع بین‌المللی از سوی مقامات رسمی بیان می‌‌شود باید برآیند افکار عمومی باشد.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور در سازمان ملل باید از مصالح ملی و ارزش‌های اسلام و انقلاب دفاع کند، تصریح کرد: مقامات باید با استفاده از رهنمودهای مقام معظم رهبری سخنان خود را بیان کنند.

این نماینده مردم در مجلس با تاکید بر اینکه نباید هیچکس از حقوق ملت ایران کوتاه بیاید، خاطرنشان کرد: طبیعی است که باید مواضعی مطرح شود که ضمن دوری از تنش، حقوق حقه ملت ایران احیا شود.

مظفر با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درباره «نرمش قهرمانانه» گفت: در «نرمش قهرمانانه» باید در عین انعطاف در مسائل جزئی بر مسائل اساسی و اصلی انقلاب تاکید کرد، البته این نگاه از ابتدا موضع جمهوری اسلامی بوده است.

وی با ابراز امیدواری نسبت به اینکه غربی‌ها اشتباهی که در زمان خاتمی انجام دادند را مجددا تکرار نکنند، گفت: آن زمان غربی‌ها نتوانستند از آن فرصت استفاده کنند، به همین دلیل امیدواریم در این زمان غرب و نظام سلطه بی‌تدبیری نکرده و از فرصت تعامل و گفت‌وگو و برخوردهای منطقی با حفظ شئون و رعایت منافع ملت‌ها استفاده کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها