امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۷:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52095
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان آموزش و پرورش استثنایی، نامدار عبدالهیان امروز در مراسم بازگشایی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان آموزش و پرورش استثنایی، نامدار عبدالهیان امروز در مراسم بازگشایی مدارس در مرکز استثنایی مهرآئین شهرکرد، جامعه هدف طرح تلفیقی و فراگیر را دانش آموزان با نیازهای ویژه‌ای که از نظر ذهنی در حد قابل قبول باشند، اعلام کرد.

وی افزود: مهارت کنار آمدن با دانش‌آموزان عادی و آگاهی دانش‌آموزان عادی از نیازهای دانش‌آموزان استثنایی، مهمترین مزیت اجرای این طرح برای دانش‌آموزان استثنایی در مدارس عادی است.

عبدالهیان ادامه داد: بهره‌مندی دانش‌آموزان از معلم رابط و آموزشگاه پشتیبان و برخورداری معلمان مشارکت کننده در طرح از مزایای ویژه، از دیگر ویژگی‌های آموزش تلفیقی و فراگیر است.

وی با اشاره به وجود 40 هزار دانش‌آموز استثنایی در حال تحصیل در مدارس عادی کشور، گفت: هم اکنون بیش از 112 هزار دانش آموز استثنایی در کشور شناسایی شده اند که براساس ابلاغیه جدید آموزش و پرورش، مقرر شد سالانه هزار دانش‌آموز استثنایی در کنار دانش‌آموزان عادی در مدارس عادی پذیرش شوند و تحصیل کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها