امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۳:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52138
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 32
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "ولادیمیر پوتین" رئیس‌جمهوری روسیه امروز در نشست سران کشورهای عضو ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "ولادیمیر پوتین" رئیس‌جمهوری روسیه امروز در نشست سران کشورهای عضو سازمان پیمان امنیت جمعی یادآور شد که مشکل «نفوذ» (سرریز) ترورویسم از یک کشور به کشور دیگر پدیدهای کاملا واقعی است و مشکل تشکیل باندهای جنایتکار و تروریسم از سوریه آغاز نشده و به این کشور نیز ختم نخواهد شد.

پوتین گفت: گروه‌های تروویستی که در سوریه فعال هستند، در این کشور بوجود نیامده‌اند و سوریه آخرین کشوری هم نخواهد بود که این باندهای جنایکار در آن فعالیت خواهند کرد. مسئله نفوذ تروریسم از کشوری به کشور دیگر، مشکلی کاملا واقعی است و منافع همه کشورها، از جمله کشورهای منطقه ما را در معرض تهدید جدی قرار داده است.

رئیس‌جمهوری روسیه تاکید کرد: نمونه آشکار پدیده «نفوذ» تروریسم مین حادثه اخیر در کنیا است. آنچه مشخص است تروریست‌ها از کشوری به کشور دیگر رفته و هر کجا که می‌روند جنایات خونینو  وحشتناکی را ببار می‌آورند.

وی افزود: به من اجازه بدهید که در همینجا از طرف خود و جامعه بزرگ روسیه به همه آسیب دیدگان و خانواده‌های قربانیان این جنایت و راه اندازی حمام خون ابراز همدردی و تسلیت بگویم. امیدوارم که این جنایتکاران به مجازات اعمال خود برسند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها