امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 19
۱۷:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52143
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۳
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حکم محسن مومنی شریف خطاب به علی قنواتی آمده است: نظر به شایستگی‌ها و تجربیات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حکم محسن مومنی شریف خطاب به علی قنواتی آمده است:

نظر به شایستگی‌ها و تجربیات ارزشمندتان در حوزه مدیریت فرهنگی و رسانه و با توجه به سیاست‌های حوزه هنری در بهره‌گیری حداکثری از رسانه‌ها خصوصا رسانه ملی که موجب تصمیم حوزه هنری مبنی بر تقویت و توسعه فعالیت‌های تلویزیونی شده است، جناب‌عالی را به عنوان «مدیر سازمان تلویزیونی سوره» حوزه هنری منصوب می‌کنم.

در حکم مومنی جریان‌سازی در زمینه معرفی، توسعه و ترویج فرهنگ و هنر ادبیات انقلاب اسلامی و پاسخگویی به نیازهای جامعه مخاطبان آثار و محصولات فرهنگی و هنری در زمینه شناخت و انتخاب آثار برتر از مهم‌ترین وظایف این مسوولیت مهم ذکر شده است.

همچنین در این حکم توسعه ظرفیت‌های تولید محتوی مبتنی بر ادبیات و هنر انقلاب اسلامی، معرفی شایسته چهره‌های برجسته و شاخص جبهه هنری انقلاب اسلامی و نیز معرفی رویش های این حوزه از قنواتی خواسته شده است.

رییس حوزه هنری در این حکم جریان سازی رسانه‌ای در زمینه آسیب شناسی، الگوسازی و ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی، بستر سازی رسانه‌ای برای طرح دیدگاه های صاحب نظران فرهنگ و هنر و اندیشه انقلاب اسلامی و شکل گیری کرسی های آزاد اندیشی در این زمینه را از دیگر وظایف مدیر سازمان تلویزیونی سوره برشمرده است.

استفاده حداکثری از ظرفیت‌های رسانه تلویزیون برای توسعه بازار محصولات فرهنگی و هنری انقلاب اسلامی نیز در این حکم مورد تاکید قرار گرفته است و امکان‌سنجی و بسترسازی برای تاسیس شبکه تلویزیونی هنر و ادبیات انقلاب اسلامی در چهار چوب قوانین و مقررات رسمی کشور بر مبنای دفترچه راهبردی تلویزیون حوزه هنری - که حاصل مطالعات 2 سال گذشته در حوزه هنری است - از مدیر سازمان تلویزیونی سوره خواسته شده است.

علی قنواتی متولد سال 1352 و دانش‌آموخته دانشگاه صنعتی شریف است. وی تاکنون فعالیت‌های رسانه‌ای متعددی از جمله تاسیس ماهنامه سروش جوان، تاسیس نشریات کاشف، کلیک و نسل سوم در روزنامه جام‌جم، تاسیس گروه مجلات همشهری از جمله همشهری جوان، سرزمین‌من، همشهری پایداری، آیه و ... را در کارنامه فعالیت‌های خود ثبت کرده است. توسعه، ترویج، پژوهش  و آموزش فعالیت‌های نوین رسانه‌ای ازجمله روزنامه‌نگاری سبک‌زندگی و روزنامه‌نگاری دیداری و نیز فعالیت رسانه‌ای سبک‌جامع از مهم‌ترین دستاوردهای حرفه‌ای وی به شمار می‌آید.

وی معاونت سردبیری روزنامه جام‌جم و عضویت در هیئت مدیره روزنامه همشهری را نیز در کارنامه دارد. همچنین در سمت قائم‌مقام و مشاور ارشد رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و نیز مشاور رییس و عضو شورای طرح و برنامه شبکه پنجم سیما فعالیت کرده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها