امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۰:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52168
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۲
تعداد بازدید: 87
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از جمعیت الوفاق بحرین ، دادستانی کل کشور بحرین چهار جوان را در منطقه الدراز به اتهام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از جمعیت الوفاق بحرین ، دادستانی کل کشور بحرین چهار جوان را در منطقه الدراز به اتهام تجمع و آتش سوزی به 5 سال زندان محکوم کرد و نیز 5 کودک و سه جوان در منطقه الدراز به 60 روز زندان محکوم شدند.

یک دادگاه بحرینی امروز چهار جوان از بلاد القدیم را به 5 سال زندان محکوم کرد . آنها به اتهام تجمع و آتش سوزی دستگیر شده بودند .

همچنین دادستانی کل بحرین 5 کودک و سه جوان را در منطقه الدراز بحرین به 60 روز زندان محکوم کرد.نیروهای امنیتی بحرین این چند کودک را صبح پنج شنبه گذشته از منازلشان ربوده بود.

بخش آزادی‌ها و حقوق انسان در جمعیت الوفاق بحرین اعلام کرده بود که بیش از 100 کودک بحرینی در زندان های آل خلیفه به سر می‌برند که بیشتر آنها مورد آزار و شکنجه قرار گرفته‌اند.

دادگاه های بحرینی همچنان به احکام شدید خود علیه انقلابیون بحرینی ادامه می دهند این در حالی است که هیچ حکمی در حق نیروهای پلیس که در جریان قتل و شکنجه زندانیان دست داشته‌اند ، صادر نشده است.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار