امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۱:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52173
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۳
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پی استقبال علاقمندان به شرکت در این جشنواره و درخواست های مکرر برای تمدید مهلت ثبت نام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پی استقبال علاقمندان به شرکت در این جشنواره و درخواست های مکرر برای تمدید مهلت ثبت نام متقاضیان، فراخوان این جشنواره تا یک ماه دیگر تمدید شد.

پیش از این، مهلت ارسال آثار به دبیرخانه بیست و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر تا پایان شهریور ماه تعیین شده بود که با موافقت برگزار کنندگان جشنواره این مهلت تا پایان مهر ماه جاری ادامه خواهد داشت.

بخش رقابتی این جشنواره در شاخه های گروه نوازی موسیقی کلاسیک ایرانی و گروه نوازی موسیقی کلاسیک غیر ایرانی، آواز جمعی و آهنگسازی برگزار خواهد شد.

همچنین در بخش جنبی بیست و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر نیز گروه هایی در بخش هایی چون بین الملل، موسیقی کودک، موسیقی بانوان، موسیقی کلاسیک ایرانی و موسیقی کلاسیک غیر ایرانی به روی صحنه خواهند رفت.

دبیری بیست و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر را دکتر حسن ریاحی برعهده دارد و علاقمندان به شرکت در این جشنواره برای اطلاع از جزئیات آن می توانند فرم فراخوان جشنواره را در طریق پایگاه اطلاع رسانی موسیقی ایران (www.nay.ir) دریافت کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها