امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۰:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52184
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۲
تعداد بازدید: 90
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «الیوم السابع»، کمیته حقوقی گروه اخوان المسلمین در واکنش به اقدام یک ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «الیوم السابع»، کمیته حقوقی گروه اخوان المسلمین در واکنش به اقدام یک دادگاه مصری در صدور حکم ممنوعیت فعالیت این گروه، آن را از اساس غیر قانونی دانست.

«بهاء عبدالرحمن» عضو کمیته حقوقی حزب «آزادی و عدالت» شاخه سیاسی گروه اخوان المسلمین اعلام کرد که وکلای اخوان پیش از آنکه اقدامی حقوقی در این زمینه داشته باشند، دلایل صدور چنین حکمی را بررسی می‌کنند.

«فتحی تمیم» یکی از اعضای تیم وکلای گروه اخوان تأکید کرد که با بررسی دلایل اولیه صدور چنین حکمی این حکم قابل تجدید نظر است و او به شخصه از وجود دادخواستی از سوی حزب مجتمع برای انحلال اخوان آگاهی نداشته است.

«محمد علی بشر» یکی از رهبران اخوان المسلمین نیز تأکید کرد که گروه اخوان المسلمین امید خود را برای دستیابی به راهکار سیاسی برای حل بحران سیاسی کشور از دست نخواهد داد و راهکارهای امنیتی راه به جایی نخواهند برد.

وی افزود: حکم دادگاه اداری قاهره قابل اجرا نیست زیرا این دادگاه صلاحیت لازم برای صدور چنین حکمی را ندارد و اخوان اعتراض خود را تحت عنوان «نداشتن صلاحیت لازم» اعلام خواهد کرد و در حال حاضر نیز تمام پایگاه‌های اخوان در سراسر کشور مسدود شده‌اند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها