امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۷:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52190
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۰
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، محمدباقر نوبخت عصر امروز در جمع بانوان ستادهای انتخاباتی روحانی در گیلان و جمعی از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، محمدباقر نوبخت عصر امروز در جمع بانوان ستادهای انتخاباتی روحانی در گیلان و جمعی از فرهنگیان استان با اشاره به رقابت تنگاتنگ انتخاباتی ریاست جمهوری در خرداد امسال اظهار کرد: نیروهای با انگیزه در ستادهای انتخاباتی پر بود و این نیروها توانستند اعتماد مردم را جلب کنند.

وی به منصه ظهور رسیدن اندیشه اعتدال در جامعه اشاره کرد و افزود: پس از انتخابات در مرداد امسال نظرسنجی درباره برنامه‌های دولت انجام شد و 70 درصد مردم اعلام کردند «زیاد و خیلی زیاد» به برنامه‌های اقتصادی دولت اعتماد دارند.

نوبخت با تاکید براینکه اعتماد مردم نباید مخدوش شود، بیان کرد: رئیس جمهوری امروز برای تامین منافع ملی به آمریکا سفر کرده و جامعه به روحانی اعتماد دارد.

*تصویب 35 مصوبه در 35 روز

سخنگوی دولت سقوط دلار را ناشی از اعتماد جامعه به دولت دانست و تصریح کرد: 35 مصوبه در مدت 35 روز گذشته برای کاهش مشکلات مردم در هیئت دولت مصوب شده است.

وی از توافق معاونت برنامه‌ریزی رئیس جمهوری با بانک مرکزی مبنی بر پرداخت هزینه کشتی‌ها برای تخلیه کالا در بنادر کشور خبر داد و یادآور شد: گروه اقتصادی دولت تعامل تنگاتنگی باهم دارند.

نوبخت در ادامه بر تهیه نقشه راه توسعه گیلان و دیگر استان‌های کشور تاکید کرد و گفت: بسیاری از بسترسازی‌های توسعه جامعه با تشکیل نهادهای مدنی محقق می‌شود.

معاون برنامه‌ریزی رئیس جمهوری با اشاره به معرفی وزیر آموزش و پرورش به مجلس، اظهار کرد: نیاز است حداقل زمینه‌ها و بسترها برای معرفی وزیر مورد نظر فراهم شود و تمام نهادها و گروه‌ها وزیر معرفی شده را باید فردی معتمد و متنخب بدانند.

وی با بیان اینکه علی‌اصفر فانی خود را برای تصدی وزارت آموزش و پرورش آماده می‌کند، تصریح کرد: تلاش می‌کنیم افرادی را به مجلس معرفی کنیم که آزمون و خطا نباشد.

نوبخت انتخاب افراد با تجربه را سبب پیش بردن فعالیت‌ها خواند و بیان کرد: مردم به مسائل کشور آگاهی دارند و برای برطرف کردن مشکلات دولت تدبیر را انتخاب کردند.

*نرمش قهرمانانه برای کسب منافع ملی است

سخنگوی دولت به دفاع رزمندگان در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و یادآور شد: بسیجیان با مقاومت در مقابل دشمن ایستادگی کردند و امروز در عرصه دیگری پنجه در پنجه دشمن قرار داریم و اگر نرمشی وجود دارد این امر نرمش قهرمانانه برای کسب منافع ملی است.
انتهای پیام/84001‌/ش40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها