امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۰:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52216
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۲
تعداد بازدید: 140
خسرو گل‌محمدی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار داشت: اقشار مختلف جامعه با انواع جرائم باید آشنا شوند، تا در صورت مواجه با آن پلیس ...

خسرو گل‌محمدی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار داشت: اقشار مختلف جامعه با انواع جرائم باید آشنا شوند، تا در صورت مواجه با آن پلیس را در جریان بگذارند.

وی افزود: گاهی جهل و بی‌خبری مردم با عنوان‌های جرم موجب می‌شود که در صورت مشاهده وقوع قانون‌گریزی از کنار آن به سادگی گذشته، وظیفه خود در مقابل مجرم و قربانی آن جرم را انجام ندهند.

وی ارائه خدمات پزشکی و دارویی غیرمجاز را یکی از مواردی دانست که باید اقشار مختلف مردم با آن آشنا شوند، تا در صورت نیاز با ارائه دلایل مستند عوامل انتظامی را در جریان بگذارند.

رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی ادامه داد: مشکلات پیش آمده در ارتباط با دخالت غیرمجاز در امور پزشکی یا دارویی با ذکر دلایل مستند با عوامل انتظامی در میان گذاشته شود.

گل‌محمدی اضافه کرد: مشخصات و افراد غیرمجازی را که در امور پزشکی دخالت کرده‌اند به پاسگاه انتظامی اطلاع داده شود و دست‌فروشان و سایر فروشندگان غیرمجاز دارو به پاسگاه انتظامی معرفی شوند.

رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: آدرس افرادی که لوازم و داروهای فاسد شده را به مشتریان می‌فروشند به پاسگاه محل اطلاع داده شود.

وی همکاری با پلیس 110 در این قبیل امور را مورد تاکید قرار داد و افزود: هنگام برخورد با داروهای تقلبی، وسائل بهداشتی غیراستاندارد یا تقلبی موضوع در اسرع وقت به پلیس 110 و پاسگاه انتظامی محل اطلاع داده شود.
انتهای پیام/61002/ر20/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها