امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۸:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52227
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۰
تعداد بازدید: 81
سعید اوحدی که هم‌اکنون در مدینه منوره به سر می‌برد در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: در حادثه خروج هواپیما از باند فرودگاه کرمان 11 زائر مصدوم ...

سعید اوحدی که هم‌اکنون در مدینه منوره به سر می‌برد در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: در حادثه خروج هواپیما از باند فرودگاه کرمان 11 زائر مصدوم شدند که با انتقال آنها به بیمارستان شهید باهنر کرمان 6 نفر از زائران به صورت سرپایی درمان و ترخیص شدند.

وی ادامه داد: پرواز حجاج کرمانی براساس برنامه‌ریزی‌ها قرار بود ساعت 15:30 با 421 زائر کرمانی عازم مدینه منوره شود که هواپیما هنگام برخاستن از باند فرودگاه دچار نقص فنی شد.

رئیس سازمان حج و زیارت در خصوص آسیب‌دیدگی زائران گفت: هم‌اکنون کار درمانی بر روی 5 زائر ادامه دارد که اگر مشکل خاصی وجود نداشته باشد این افراد نیز به زودی مرخص می‌شوند.

اوحدی تصریح کرد: البته آسیب‌دیدگی دو نفر از زائران در ناحیه دست و کمر قدری بیشتر است که منتظر تشخیص پزشکان هستیم اما سایر زائران در سالن انتظار فرودگاه منتظر هستند تا پرواز آنها انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: با تلاش‌های انجام شده پرواز جایگزین در 22:30 دقیقه انجام خواهد شد.

براساس آخرین پیگیری‌های خبرنگار فارس پورشعبان رئیس حج و زیارت استان کرمان در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: هم‌اکنون مراحل پذیرش زائران در فرودگاه کرمان در حال انجام است و امیدواریم تا ساعت 24 امشب پرواز زائران به سرزمین وحی انجام شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها