امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۷:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52239
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۱
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در این مراسم که 28 فروردین 1391 در حین افتتاح مجتمع پژوهشی و تحقیقاتی نیایش وابسته به دانشگاه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در این مراسم که 28 فروردین 1391 در حین افتتاح مجتمع پژوهشی و تحقیقاتی نیایش وابسته به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد، برخوردی بین خبرنگار فارس و محافظان رحیمی معاون اول سابق رئیس جمهوری رخ داد که گویا انتشار این خبر موجب رنجش این محافظان شده است.

در این مراسم پس از برگزاری نشست عمومی، محمدرضا رحیمی به همراه وزیر اسبق بهداشت (مرضیه وحید دستجردی) و مسئولان مجتمع برای بازدید از یکی از آزمایشگاهها راهی شدند که پس از ورود تعدادی تصویر بردار و خبرنگار به محوطه آزمایشگاه محافظان رحیمی از ورود خبرنگاران دیگر ممانعت کرد.

در این هنگام خبرنگار فارس برای از دست ندادن سخنان احتمالی رحیمی برای ورود به آزمایشگاه اصرار کرد که با ممانعت محافظان معاون اول سابق رئیس جمهوری، مواجه شد و محافظان در را به روی خبرنگار فارس بست.

به هر حال خبرنگار فارس موفق به ورود به آزمایشگاه نشد. بعد با دخالت مدیرکل سابق روابط عمومی وزارت بهداشت برای آرام کردن فضا خبرنگار فارس به اتاقی دیگر هدایت می شود و در همین هنگام یکی از محافظان رحیمی و نیز مدیر کل روابط عمومی وزارت بهداشت از خبرنگار فارس که مدعو مراسم بوده است، عذرخواهی کردند.

اکنون با گذشت بیش از یکسال از آن ماجرا با وجود اینکه خبرنگار مربوطه دیگر در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس حضور ندارد، خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اعلام می کند که برخورد مأمور و محافظین رحیمی مصداق ضرب و شتم نبوده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها