امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۲:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5225
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۱
تعداد بازدید: 109
به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، صالح نیک‌بخت وکیل خانواده جوادی‌فر اظهارداشت: جلسه آینده سه شنبه برگزار می‌شود ...

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، صالح نیک‌بخت وکیل خانواده جوادی‌فر اظهارداشت: جلسه آینده سه شنبه برگزار می‌شود و در جلسه امروز نیز معاون وقت نظارت بر زندان‌ها به عنوان شاهد در دادگاه حضور پیدا کرد اما بقیه شهود که متهمان کهریزک بودند حضور نداشتند.

وی افزود: مرتضوی فکر می‌کند هنوز دادستان تهران است و هر وقت که بخواهد حرف می‌زند و مدام با تذکر قاضی مواجه می‌شود.

نیکبخت تصریح کرد: هیچکدام از عکس‌هایی که حیدری فر راجع به آنها حرف زده در دادگاه ارائه نشده و حضور امیرجوادی در راهپیمایی‌ها کذب محض است.

وی با اشاره به این مطلب که کیفرخواست جدیدی علیه حیدری فر مطرح نشده است، گفت: کیفرخواست جدیدی نبوده بلکه نماینده دادستان در 30 مورد دلایل مرتضوی و وکیل حیدری‌فر را رد کرده است.

وی با اشاره به اینکه شهود روح‌الامینی در دادگاه حضور پیدا نکردند گفت: ما از روند دادرسی راضی هستیم اما خانواده‌ها زمانی راضی می‌شوند که افرادی که مسبب بازداشت غیرقانونی بودند به سزای عمل خود برسند.

وکیل خانواده یکی از شاکیان درخصوص عدم رضایت مرتضوی از روند برگزاری دادگاه گفت: نارضایتی وی به این دلیل است که دادگاه طبق مزاج وی حرکت نکرده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها