امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۸:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52256
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۲
تعداد بازدید: 89
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روسیا الیوم، عدنان منصور وزیر امور خارجه لبنان اعلام کرد که آمار آوارگان سوری که در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روسیا الیوم، عدنان منصور وزیر امور خارجه لبنان اعلام کرد که آمار آوارگان سوری که در این کشور حضور دارند از مرز یک میلیون و 300 هزار نفر هم عبور کرده است و جامعه بین المللی باید مسئولیت این آوارگان را بپذیرد و کمک‌های فوری برای سوری‌ها در لبنان ارسال کند.

منصور با بیان اینکه آثار بحران سوریه در لبنان بسیار زیاد است، تصریح کرد که دولت بیروت امکانات لازم در این زمینه را در اختیار ندارد.

وی با اشاره به اینکه پس از بحران در سوریه بیش از یک میلیون و 300 هزار نفر از مردم این کشور و فلسطینی‌هایی که در آنجا بودند به لبنان مهاجرت کرده‌اند، تاکید کرد که باید با جدیت تمام با این مسئله و تبعات منفی آن برخورد کرد.

بنابر گزارش‌ها بیش از 4 میلیون سوری پس از بحران در این کشور وادار به ترک خانه‌های خود شده و به کشورهای همسایه از جمله ترکیه، لبنان، عراق و اردن مهاجرت کرده و شرایط دشواری را سپری می‌کنند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار