امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۸:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52271
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۳
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس رادیو قرآن قصد دارد 200 قطعه تلاوت از قاریان نوجوان قرآن کریم ضبط و ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس رادیو قرآن قصد دارد 200 قطعه تلاوت از قاریان نوجوان قرآن کریم ضبط و به فراخور شرایط زمانی از این شبکه رادیویی پخش کند.

بنا بر این گزارش تاکنون 90 قطعه از این تلاوت‌ها با حضور قاریان نوجوان سراسر کشور در استودیوی رادیو قرآن ضبط شده که پس از ضبط مراحل ارزیابی بر روی این تلاوت‌ها انجام می‌شود.

شرایط ضبط قرائت قاریان نوجوان نیز همانند قاریان بزرگسال است و در زمان ضبط  تلاوت، جهت نظارت کیفی یکی از کارشناسان و قاریان بین‌المللی قرآن بر روند ضبط قرائت آنها نظارت مستمر دارد.

این قاریان نوجوان توسط اساتید جلسات به رادیو قرآن معرفی و یا از طریق مسابقات سراسری قرآن کریم در مقطع شکوفه‌ها و مسابقات آموزش و پرورش شناسایی شده‌اند.

به گزارش فارس «سید‌طه حسینی» یکی از این قاریان نوجوان است که با حضور در رادیو قرآن تلاوت‌هایی به سبک «مصطفی اسماعیل» و «محمد‌صدیق منشاوی» ارائه کرد.

«سیدطه حسینی» 13 ساله اهل روستای چارک شهرستان دشتی از توابع استان بوشهر است، وی عضو یک خانواده 5 نفره است و تاکنون مقام اول مسابقات اذان در مشهد، مقام اول رشته قرائت در بسیج اردبیل و مقام اول در بخش تقلید در برنامه اسراء را کسب کرده است.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها