امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۶:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52295
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۰
تعداد بازدید: 64
محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: تیم مذاکر ...

محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: تیم مذاکر کننده هسته‌ای باید رهنمودهای مقام معظم رهبری درباره نرمش قهرمانانه را در گفت‌وگوها و مذاکرات مد نظر قرار دهد و از حقوق مسلم ملت ایران عقب نشینی نکند.

وی با اشاره به اینکه مسئله هسته‌ای یک موضوع قانونی و اصولی برای نظام جمهوری اسلامی است، افزود: مجلس شورای اسلامی هر گونه عقب نشینی در موضوع هسته‌ای را به هیچ وجه برنمی‌تابد و آن را نخواهد پذیرفت.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نرمش قهرمانانه اصلا به معنای کنار گذاشتن انرژی هسته‌ای نیست، تاکید کرد: در بحث انرژی هسته‌ای ما می‌توانیم در مورد مسائل و زمان غنی سازی هسته‌ایی با غرب مذاکره داشته باشیم.

آصفری با اشاره به تغییرات به وجود آمده در ترکیب اعضا تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان، گفت: ترکیب تیم‌های مذاکره کننده هسته‌ای از طرف ما زیاد مهم نیست بلکه مهمتر از آن موضع غرب نسبت به انرژی هسته‌ای و حقوق مسلم کشورمان است که آنها همیشه به دنبال عدم دستیابی ما به حقوق هسته‌ای بودند و برای آنها فرقی نمی‌کند که اعضای تیم هسته‌ای چه کسانی باشند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: که ما باید در برابر موضع گیری‌های غرب محکم ایستادگی و مواضع اصولی‌مان را بیان کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار