امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۳:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52368
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۳
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، بابک نیک‌طلب، شاعر کودک و نوجوان مجموعه شعر «با فرفره‌ها به شادی باد بگرد» را در آینده ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، بابک نیک‌طلب، شاعر کودک و نوجوان مجموعه شعر «با فرفره‌ها به شادی باد بگرد» را در آینده نزدیک از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای گروه سنی نوجوان منتشر می‌کند.

مجموعه شعر «با فرفره‌ها به شادی باد بگرد» دربردارنده حدود 30 شعر رباعی است که در قالب طرح «شعر نوجوان امروز» تا پایان سال جاری به چاپ خواهد رسید.

بابک نیک‌طلب به تازگی مجموعه شعر دیگری را نیز با عنوان «هم این قشنگ، هم اون قشنگ» را برای چاپ و انتشار به نشر پیدایش سپرده است که این مجموعه نیز دارای بیش از 10 قطعه شعر برای گروه سنی خردسال است.

بر اساس این گزارش، بابک نیک‌طلب متولد سال 1346 در تهران است که از شانزده سالگی به سرودن شعر پرداخته و آثارش از سال 1364 در کتاب‌ها و مطبوعات مختلف منتشر شده است؛ وی دارای مدرک کارشناسی زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه پیام‌نور تهران است. 

از این شاعر تاکنون مجموعه شعرهایی همانند «پیشواز روشنی»، «نردبانی از ستاره»، «تا خیابان خوشبخت» و «عروس آسمون» و روانه بازار نشر شده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها