امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۲۱:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52378
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (سه‌شنبه) پارلمان، دو ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (سه‌شنبه) پارلمان، دو فوریت طرح اصلاح ماده 206 آئین‌نامه داخلی خانه ملت را مورد بحث و بررسی قرار داده و به تصویب نرساندند

وکلای ملت با 96 رأی موافق، 52 رأی مخالف و 12 رأی ممتنع از 205 نماینده حاضر در جلسه، با دو فوریت طرح مذکور که علی مطهری نماینده تهران آن را ارائه داده بود، مخالفت کردند، بر همین اساس بررسی این طرح که درباره نحوه رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی است، به صورت عادی در دستور کار خانه ملت قرار می‌گیرد.

در صورت تصویب نهایی جزئیات طرح مذکور، رأی ممتنع از رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی حذف می‌شود و همچنین هر یک از نمایندگان می‌توانند حداکثر 5 دقیقه از وقت خود را در اختیار یک نماینده دیگر که در آن مورد ثبت نام کرده است، قرار دهند.

با تصویب نهایی طرح مذکور سؤالات کتبی نمایندگان در طول مدتی که برنامه دولت مطرح است، از طریق رئیس مجلس به رئیس‌جمهور یا وزیر مربوطه داده خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار