امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 25
۰۷:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52389
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۴
تعداد بازدید: 97
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، قسیم عثمانی نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، قسیم عثمانی نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز سه‌شنبه خانه ملت، در مخالفت با دوفوریت طرح اصلاح ماده 206 آئین‌نامه داخلی مجلس گفت: در آئین‌نامه فعلی مجلس شرایط طرح‌های فوریت‌دار و دوفوریتی به صورت واضح نوشته شده است.

وی اضافه کرد: اگر سه وزیر باقیمانده دولت یازدهم به مجلس معرفی شوند و ما با همان سازوکار سابق به آنها رای اعتماد دهیم، چه ضایعه‌ای به کشور وارد می‌شود که بخواهیم آئین‌نامه را به صورت فوریتی اصلاح کنیم.

این نماینده مردم در مجلس تغییر در آئین‌نامه را سلیقه‌ای دانست و با تاکید بر اینکه طرح اصلاح ماده 206 آئین‌نامه داخلی مجلس فوریتی ندارد، خاطرنشان کرد: بهتر است سه وزیر باقیمانده به همان شیوه وزرای قبلی دولت یازدهم رای اعتماد بگیرند.

عثمانی طرح اصلاح ماده 206 آئین‌نامه داخلی مجلس را دارای ایراداتی دانست و گفت که بهتر است این طرح به کمیسیون آئین‌نامه داخلی مجلس رفته و در آنجا به صورت کامل مورد بررسی قرار گیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها