امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۲:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52393
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۴
تعداد بازدید: 45
حجت الاسلام محمد زارع فومنی دبیرکل جبهه مردمی اصلاحات در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه ...

حجت الاسلام محمد زارع فومنی دبیرکل جبهه مردمی اصلاحات در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه متاسفانه بعضی‌ها فکر می‌کنند رابطه با آمریکا می‌تواند برای کشور مفید باشد، گفت: این تفکر توهمی است که این افراد در ذهن خودشان ایجاد کرده‌اند و رابطه با آمریکا اگر یک رابطه یک طرفه و خصمانه باشد هیچ مشکلی را برطرف نمی‌کند.
 
وی با اشاره به اینکه در طول تاریخ آمریکایی‌ها و کشورهای غربی هیچگاه به دنبال برقراری رابطه دوستانه با کشور ما نبودند، خاطر نشان کرد: یکی از دلایلی که دولتمردان آمریکایی با ملت ایران مخالفند شیعه بودن مردم و اسلامی و دموکراتیک بودن حکومت کشورمان است که استکبار جهانی هیچ وقت نمی‌تواند در برابر چنین ملتی سر تعظیم فرود آورد و رابطه دوستانه با آن برقرار کند.
 
دبیرکل جبهه مردمی اصلاحات در ادامه تاکید کرد: عده‌ای فریب خورده فکر می‌کنند که رابطه با آمریکا می‌تواند مشکلات را برطرف کند در صورتی که خود آمریکا و کشورهای غربی بحران‌های اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی فراوانی دارد و به خاطر همین مسئله به کشورهای دیگر چنگ اندازی می‌کنند تا بتوانند منافعی را از آنها به دست بیاورند.
 
فومنی با بیان اینکه بعضی‌ها متاسفانه با نادانی می‌خواهند القا کنند که با نامه نوشتن‌ها و لبخند زدن‌ها و دست دوستی دادن به آمریکا مشکلات کشورمان حل می‌شود، گفت: در صورتی که اگر همه مسئولین خود را ملزم به خدمت به مردم بدانند و خودشان را کوچکتر از ملت بدانند و خادمانه تلاش کنند مشکلات بسیاری حل خواهد شد.
 
دبیر کل جبهه مردمی، اصلاحات در پایان با بیان اینکه منت و خواهش کردن به دشمن به نفع کشور ما نیست، خاطر نشان کرد: مردم ما با مردم آمریکا قهر نیستند بلکه با تفکرات خصمانه آمریکایی‌ها مخالفند.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار