امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۴:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52402
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۵
تعداد بازدید: 91
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، محمدحسین یعقوبی سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، محمدحسین یعقوبی سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان بازرسی در مراسم معارفه خود که با حضور رئیس سازمان بازرسی و مدیران کل این معاونت برگزار شد، گفت: از روز اول که در سازمان بازرسی مشغول به کار شدم انگیزه‌ام خدمت بود و تصورم این است که در چنین محیط و با چنین نیتی، حتما سازمان بازرسی موفق خواهد بود.

یعقوبی با بیان اینکه معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان بازرسی کل کشور در سنوات قبل رشد خوبی داشته است گفت: در دوره جدید تلاش می کنیم مشی گذشته را در جهت ارتقاء و اعتلا ادامه دهیم.

وی مدیران را سرمایه کشور خواند و گفت: سال ها روی مدیران سرمایه گذاری شده و باید این دسته از مدیران حمایت و کمک شوند تا در انجام مأموریت‌های خود موفق شوند.

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان بازرسی کل کشور با تأکید بر تقویت نظارت در عملکرد سازمان گفت: اگر با موضع نظارتی وارد عمل شده و هشدار دهیم بهتر است تا کار به بازرسی بیانجامد و بنده همین مشی را مورد تأکید دارم، چرا که معتقدم پیشگیری بهتر از درمان است.

یعقوبی همچنین درباره برخی نهادها که از بازرسی و نظارت گریزان هستند، گفت: در دیداری که سال ها قبل مدیران و بازرسان سازمان بازرسی با مقام معظم رهبری داشتیم معظم له تأکید کردند که سازمان بازرسی می تواند از دستگاه‌های زیر نظر رهبری و حتی دستگاه قضایی بازرسی کند.

وی افزود: این در حالی است که برخی نهادها به بازرسی تن نمی‌دهند و مانع تراشی می‌کنند، سازمان بازرسی نباید به این موانع تن دهد و متوقف شود.

وی تاکید کرد: اقتضای وظیفه بازرسی در قانون صرفا بازرسی نیست و گاهی نیز لازم است برخورد کنیم. هر جا قرار است مچ گیری می کنیم و هر جا قرار است سیاست دیگری اعمال شود، باید اقدام قانونی مناسب را انجام دهیم.

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان بازرسی کل کشور تصریح کرد: البته از حوزه معاونت فرهنگی که کارش بسیار پیچیده و ظریف است همواره نباید انتظار مچگیری و برخورد چکشی داشت. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها