امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۵:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52405
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۵
تعداد بازدید: 40
مجید امرایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: سرای روزنامه‌نگاران به عنوان یک مؤسسه حمایت‌بگیر از معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد است؛ چنانچه ...

مجید امرایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: سرای روزنامه‌نگاران به عنوان یک مؤسسه حمایت‌بگیر از معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد است؛ چنانچه حمایت‌ها کمافی‌سابق برقرار باشد، برنامه‌های سرای روزنامه‌‌نگاران از جمله برپایی جشنواره فصلی مطبوعات در استان‌های مختلف ادامه خواهد یافت.

مدیرعامل سرای روزنامه‌نگاران افزود: هم‌اکنون در انتظار تکلیف شدن سیاست‌های معاونت مطبوعاتی در دولت یازدهم هستیم تا مطابق با این سیاست‌ها پیش برویم.

وی ابراز داشت: تاکنون سیاستی مبنی بر اینکه جشنواره فصلی مطبوعات استانی برگزار نشود، اعلام نشده است؛ بر همین اساس سرای روزنامه‌نگاران برنامه‌های خود را از جمله برگزاری کارگاه‌های آموزشی ادامه می‌دهد.

امرایی افزود: سرای روزنامه‌نگاران یک مؤسسه آموزشی، پژوهشی و مطبوعاتی است و چنانچه معاونت مطبوعاتی برنامه جدیدی را به این سرا تکلیف کند، طبق روال گذشته به فعالیت‌های خود ادامه خواهد داد.

مدیرعامل سرای روزنامه‌نگاران متذکر شد: در هر دوره‌ای زمانی که معاون جدیدی روی کار می‌آید برنامه‌های جدیدی را در نظر دارد.

وی در ادامه سخنان خود از برگزاری کارگاه آموزشی اخلاق حرفه‌ای روزنامه‌نگاری در مطبوعات با حضور دبیر جشنواره فصلی مطبوعات در استان همدان طی هفته جاری خبر داد و گفت: کارگاه آموزشی حقوق در مطبوعات نیز در آینده نزدیک در استان سمنان برگزار خواهد شد.

امرایی همچنین با اشاره به برگزاری کارگاه آموزشی گزارش نویسی و اخلاق حرفه‌ای در مطبوعات در استان اردبیل، بیان داشت: طی انعقاد تفاهم‌نامه‌ای با هیئت اسکوآش استان همدان، اعضای رسمی سرای روزنامه‌نگاران در این استان با 30درصد تخفیف از خدمات این هیئت بهره‌مند می‌شوند.

وی با اشاره به آماده شدن نتایج جشنوراه فصلی مطبوعات استان‌‌های خوزستان و کردستان، ‌خاطرنشان کرد: هم‌اکنون در انتظار اعلام زمان از سوی استان‌های مزبور برای برپایی اختتامیه جشنواره فصلی در این استان‌ها هستیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها