امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۲۱:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52417
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۶
تعداد بازدید: 101
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در دومین روز چهاردهمین جشنواره تئاتر مقاومت در تئاتر شهر نمایش «سال کبیسه عیسی» نوشته نادر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در دومین روز چهاردهمین جشنواره تئاتر مقاومت در تئاتر شهر نمایش «سال کبیسه عیسی» نوشته نادر ساعی‌ور و به کارگردانی یعقوب صدیق جمالی در نوبت 18 و 20:15 در تالار چهارسو، نمایش «پوتین‌ها» کاری از کاوه مهدوی در دو نوبت 17 و 19 در تالار قشقایی، نمایش «پایان در شروع نقطه صفر» نوشته سید‌علی موسویان و به کارگردانی محمد زوار بی‌ریا در نوبت 17:30 و 19:30 در تالار ساعی و نمایش «وداع» نوشته مهدی صالحیار و به کارگردانی محمد احمدی در نوبت 16 و 18:30 در کارگاه نمایش به صحنه می‌رود.

در این روز همچنین تالار مهر حوزه هنری میزبان «دش‌من» کاری از ابراهیم گله‌دارزاده ساعت 18:30، سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان میزبان نمایش «بن‌بست هنرمند، پلاک 8» کاری از مالک حد‌پور سراج ساعت 18 و تالار هنر میزبان نمایش «گل‌مین» نوشته مهدی شاه‌پیری و به کارگردانی ایمان اردی‌زاده ساعت 17 خواهد بود.

در فضای باز تئاتر شهر نیز نمایش «هشت» کاری از روح‌الله سنایی ساعت 16:30، «جنگ و هزار سال تنهایی» کاری از پروانه علی ضامنی ساعت 17:30 و «کسی فشنگ‌ها را نمی‌شمارد» کاری از امیرحسین شفیعی ساعت 18:30 اجرا خواهد شد.

در بخش دانشجویی نیز نمایش «راه طولانی» کاری از مجتبی طقیانی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر، نمایش «پیاده‌رو» کاری از محمد گودروز در دانشگاه تربیت مدرس، «می‌خواهم مثل بابا باشم» کاری از افشین قاسمی و نمایش «مرز صفر، یک» کاری از فریدون عباس‌پور در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی ساعت 12:30 اجرا خواهد شد. همچنین در بخش نمایشنامه‌خوانی نیز نمایش «دریا دوباره دریاست» کاری از فرهاد ارشاد ساعت 16:30 در سالن کنفرانس تئاتر شهر نمایشنامه خوانی می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها