امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۰۶:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52426
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۷
تعداد بازدید: 130
سعید سعدی تهیه کننده فیلم سینمایی «50قدم آخر»‌ در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس عنوان کرد:‌ عباس بلوندی طراحی صحنه‌های جنگی این فیلم را بر عهده ...

سعید سعدی تهیه کننده فیلم سینمایی «50قدم آخر»‌ در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس عنوان کرد:‌ عباس بلوندی طراحی صحنه‌های جنگی این فیلم را بر عهده داشت و برای ساخت سایر دکورها با من و کیومرث پوراحمد همراه است.

وی ادامه داد :‌ هنوز هم هیچکدام از بازیگران اصلی فیلم مشخصی نشده‌اند و در زمان مناسبی آنها را معرفی خواهیم کرد .

سعدی همچنین در خصوص حضور فیلم در جشنواره فجر گفت:‌ :‌ طبق برنامه ریزی های انجام شده «50قدم آخر» را از هفته آینده کلید خواهیم زد و فیلمبرداری آن نیز دو ماه طول خواهد کشید به همین دلیل امید زیادی داریم که برای نمایش در جشنواره فیلم فجر آماده شود.

وی درباره مالکیت انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس نسبت به این فیلم عنوان کرد:‌ در ماه‌های گذشته رایزنی‌هایی را با بخش‌های مختلف فرهنگی کشور برای جلب حمایت مالی انجام دادیم که از میان این نهادها، انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس برای سرمایه‌گذاری در تولید این اثر اعلام آمادگی کرده است.

وی تصریح کرد :‌ اما پروانه ساخت این فیلم با تهیه کنندگی من صادر شده است و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس فقط مشارکت در ساخت را برعهده دارد.

براساس این گزارش، این فیلم با نام های قبلی  «ایرانی» و «شناسایی» بر اساس ایده ای از  حبیب احمدزاده نویسنده دفاع‌مقدسی نوشته شده و داستان آن درباره سرگذشت یکی از نیروهای اطلاعات و عملیات لشگر زرهی 8 نجف اشرف در عملیات والفجر 4 است.
 
انتهای پیام /ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها