امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۸:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5243
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۱
تعداد بازدید: 132
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، مصطفی محمد نجار وزیر کشور در نخستین جلسه کمیسیون ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، مصطفی محمد نجار وزیر کشور در نخستین جلسه کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری در گفتگویی با اشاره به حساسیت و اهمیت بحث تبلیغات و اینکه نامزدهای انتخابات بتوانند به صورت عادلانه و بطور یکسان از امکانات دولتی استفاده کنند، اظهار داشت: در این جلسه کلیات طرح پیشنهادی سازمان صدا و سیما برای استفاده برابر کاندیداها از رسانه ملی مطرح و با تغییراتی به تصویب رسید.

وی اقدامات انجام شده برای برگزاری هر چه شایسته تر و باشکوه تر انتخابات پیش رو به عنوان مظهر حماسه سیاسی را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: مقرر شد کمیته‌ای با حضور نمایندگان تام الاختیار دستگاههای مربوطه کیفیت و محتوای برنامه های تبلیغی و تولیدی کاندیداها را بررسی و نتایج حاصله را به همراه شیوه نامه‌ای که در این رابطه توسط همین کمیته تهیه خواهد شد، برای طرح در هیات اجرایی به کمیسیون تبلیغات ارائه کند.

وی در پایان از همه نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و هواداران آنها خواست تا آغاز رسمی و قانونی تبلیغات از انجام هر گونه اقدامی که می تواند شائبه تبلیغات را متبادر کند، خودداری کنند.

بر اساس مواد 62 و 63 قانون انتخابات ریاست جمهوری و اصلاحیه آن، دادستان کل کشور، رئیس سازمان صدا و سیما، رئیس شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما، نماینده شورای نگهبان و دبیر هیات اجرایی مرکزی انتخابات ریاست جمهوری در کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات شرکت کردند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار