امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۲:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52433
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۷
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دبیرخانه مسابقه فیلم‌نامه‌نویسی کانون پیش از این روز اول مهر را زمان پایانی برای ارسال آثار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دبیرخانه مسابقه فیلم‌نامه‌نویسی کانون پیش از این روز اول مهر را زمان پایانی برای ارسال آثار تعیین کرده بود، این در حالی است که مراسم اختتامیه این جشنواره در دی ماه امسال برگزار خواهد شد.

بر همین اساس، چهارمین مسابقه فیلم‌نامه‌نویسی کانون به موضوع‌های «سنت‌های قومی و بومی»، «سرزمین مادری»، «خلیج‌فارس» و «آزاد» اختصاص یافته است.

 در عین حال در این مسابقه، فیلم‌نامه‌ها در دو بخش «داستانی» و «پویانمایی» کوتاه و بلند (سینمایی) پذیرفته می‌شوند که هر فیلم‌نامه تنها در یک بخش از جشنواره می‌تواند شرکت کند.

بر اساس این فراخوان هر متقاضی می‌تواند حداکثر دو فیلم‌نامه را به دفتر جشنواره ارسال کند و هر فیلم‌نامه باید در سه نسخه چاپ شده، به همراه لوح فشرده آن حاوی فایل متنی(word) ارسال شود.

دبیرخانه این مسابقه اعلام کرده است فیلم‌نامه‌های ارسالی نباید در دوره‌های قبلی این رقابت شرکت کرده باشند. همچنین نباید بر اساس فیلم‌نامه‌های ارسالی هیچ‌گونه فیلمی ساخته شده باشد.

بر اساس این گزارش به فیلم‌نامه‌هایی که برگه درخواست شرکت نداشته باشند یا بدون در نظر داشتن مقررات ارسال شده باشند، ترتیب اثر داده نخواهد شد و تصمیم‌گیری در باره موارد پیش‌بینی نشده به عهده‌ دبیر جشنواره و ستاد برگزاری است.
 
انتهای پیام/ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها