امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۸:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52448
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 87
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ابوالقاسم جراره نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ابوالقاسم جراره نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (سه‌شنبه) در نطق میان دستور خود در صحن علنی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: رشادت و ایستادگی در مقابل استکبار و پافشاری بر اصول و ارزش‌های انقلاب اسلامی، اکنون جمهوری اسلامی ایران به عنوان الگوی کشورهای آزاده جهان تبدیل کرده است.

 وی افزود: امروز چشم امید همه کشورهای مظلوم به ماست و این برای ما باارزش است و باید این ارزش را پاس داشت و حفظ کرد.

عضو کمیسیون صنایع مجلس با اشاره به واژه نرمش قهرمانانه افزود: نرمش قهرمانانه به معنای انفعال و کوتاه آمدن در مقابل خواسته‌های دشمن نیست، چراکه ما سابقه کوتاه آمدن در مقابل آنها را داریم که نتیجه آن جز زیاده‌خواهی‌ بیشتر دشمنان نبوده است.

جراره خاطرنشان کرد: نرمش قهرمانانه باید منتج به امید برای نظام و همه مظلومان عالم باشد و ما را به اهداف عالیه و مقدس نظام در دنیا نزدیک کند و نباید  به بهانه تعامل از اصول و آرمان‌های انقلاب عقب‌نشینی کرد و همه ما تا پای جان از اصول و ارزش‌های مسلم انقلاب دفاع خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه نباید فراموش کرد که استکبار در سایر کشورهای اسلامی چگونه عمل کرده و می‌کند، تصریح کرد: نقش غرب در ایجاد تنش، جنگ و تفرقه به خوبی نمایان است، که البته ما از هرگونه تغییر نگاه مثبت و نرمش غرب در قبال جمهوری اسلامی ایران استقبال می‌کنیم و امید داریم که آنها رفتار خود را نه تنها در قبال ایران اسلامی بلکه سایر کشورهای آزاده و مظلوم دنیا نیز اصلاح کنند و زمینه آرامش و احترام به حقوق ملت‌ها را فراهم کنند.

نماینده بندرعباس در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود خواستار رسیدگی به آنها توسط مسئولان مربوط شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار