امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۳:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52449
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا باهنر نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی، در نشست علنی صبح امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا باهنر نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی، در نشست علنی صبح امروز پارلمان در سخنان کوتاهی از دولت خواست که جدول تعیین تکلیف قوانین آزمایشی را تهیه کند.

وی گفت: طبق عرف، تا زمانی که دولت جای خودش را پیدا کند، تعیین تکلیف نشدن قوانین آزمایشی اشکالی ندارد اما انتظار ما از دولت و بخش قوانین ریاست جمهوری این است که جدول قوانین آزمایشی را تهیه کند تا انشاءالله پیش از 6 ماه از پایان اجرای قوانین آزمایشی، تعیین تکلیف شوند.

نایب رئیس مجلس در بخشی دیگر از سخنانش تصریح کرد: بالاخره دولت باید در این زمینه اقدام کند، چون ممکن است ما به ساعتی برسیم که مهلت اجرای آزمایشی یک قانونی به اتمام رسیده و آن قانون لغو شود، ما می‌دانیم که در این شرایط، دولت با مشکلات جدی مواجه می‌شود اما اگر اراده دولت بر این باشد که قانونی لغو شود، این موضوع اشکالی ندارد، اما در صورتی که دولت اراده‌ای برای لغو یک قانون ندارد، حتما باید در این زمینه اقدام کند، ما از دولت می‌خواهیم که این موضوع را به صورت جدی پیگیری کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها