امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۳:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52451
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی عیسی‌زاده نماینده مردم میاندوآب که به عنوان طراح طرح تمدید قانون ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی عیسی‌زاده نماینده مردم میاندوآب که به عنوان طراح طرح تمدید قانون آزمایشی تشکیل مدیریت بحران کشور در صحن علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس سخن می‌گفت با بیان اینکه مدت قانونی تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور به پایان رسیده استآ افزود: وزارت کشور و دولت محترم از مجلس خواستند تا این قانون آزمایشی به مدت دو سال دیگر تمدید شود.

وی با بیان اینکه درخواست دولت برای تمدید دو ساله قانون آزمایشی سازمان مدیریت بحران کشور در کمیسیون تخصصی مجلس بررسی شد گفت: نظر نمایندگان این بود که درخواست دولت مورد موافقت قرار بگیرد و این قانون آزمایشی به مدت دو سال تمدید شود.

نماینده مردم میاندو‌آب در پایان از نمایندگان خواست به دو فوریت طرح تمدید قانون آزمایشی تشکیل مدیریت بحران کشور رأی مثبت بدهند.

به گزارش فارس، نمایندگان مجلس بعد از استماع نظر موافقان و مخالفان به دو فوریت و یک فوریت طرح تمدید قانون آزمایشی تشکیل مدیریت بحران کشور رأی ندادند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها