امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۷:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52452
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 63
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان که در مخالفت با دو فوریت طرح تمدید ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان که در مخالفت با دو فوریت طرح تمدید قانون آزمایشی تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور در صحن علنی مجلس سخن می‌گفت با بیان اینکه نباید تمدید قوانین آزمایشی به یک بدعت در مجلس تبدیل شود افزود: اگر قرار بود قوانین آزمایشی را مدام تمدید کنیم، چرا به جای قانون آزمایشی قانون دائمی ننوشته‌اید.

وی با بیان اینکه دولت باید بعد از قوانین آزمایشی نقاط قوت و ضعف آن قانون را به مجلس ارائه کند براساس نقاط قوت و ضعف، قانون دائمی نوشته شود تصریح کرد: دولت مکلف به ارائه گزارش به مجلس درباره قوانین آزمایشی بوده است حالا ما نباید با تمدید مهلت اجرای قانون آزمایشی این موضوع را به یک عادت تبدیل کنیم.

نماینده مردم کرمان گفت: نباید با تمدید این قانون آزمایشی موافقت کنیم چرا که در این صورت خود را ملزم به ارائه گزارش از قانون آزمایشی نخواهد کرد و این قوانین آزمایشی به صلاح مردم و کشور نخواهد بود.

به گزارش فارس، قاسم جعفری نماینده مردم شازند نیز در مخالفت با دو فوریت طرح تمدید قانون آزمایشی تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور در صحن علنی مجلس گفت: با تمدید قانون آزمایشی ما به دست‌اندرکاران و مجریان قانون جایزه می‌دهیم تا با خیال راحت قوانین آزمایشی را اجرا کند در حالی که این قوانین خسارات زیادی برای کشور دارند.

وی با بیان اینکه با نگاه آینده‌نگری باید به مسائل نگاه کرد افزود: تمدید مهلت قوانین آزمایشی گرچه اقدام مسکنی است اما به لحاظ آینده‌نگری و نگاه کلان برای کشور خوب نیست و ما باید جلوی این کارها را بگیریم.

نماینده مردم شازند با بیان اینکه بعد از گذشت 35 سال از انقلاب اسلامی ما نباید گرفتار اجرای قوانین آزمایشی و تمدید آن باشیم خاطرنشان کرد: گرچه ممکن است نمایندگان به دلیل اینکه چاره‌ای ندارند به تمدید قوانین آزمایشی تن بدهند اما این امر در آینده برای کشور خسارت‌بار خواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها