امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۱۸:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52457
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار حمید صدرالسادات رئیس سازمان وظیفه‌عمومی ناجا در مراسم اولین کنگره شعر سرباز که صبح امروز برگزار شد، با بیان ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار حمید صدرالسادات رئیس سازمان وظیفه‌عمومی ناجا در مراسم اولین کنگره شعر سرباز که صبح امروز برگزار شد، با بیان اینکه نظام نوپای انقلاب اسلامی با جانفشانی همه بزرگان و سربازان درس بزرگی به دشمنان داد، گفت: با این جانفشانی نظام و انقلاب تداوم یافت و در سایه امنیت توانستیم به اهداف و آرمان‌های مقدس برسیم.

وی ادامه داد: توطئه و دسیسه دشمنان هر روزه رنگ عوض می‌کند و در طول سی واندی سال توانستیم به لطف خدا تاریخ پرافتخاری را رقم بزنیم.

صدرالسادات با بیان اینکه تلاش دشمنان برای توطئه علیه ایران افزایش یافته، گفت: دشمنان با تجهیز کشورهای همسایه، توطئه‌ای را علیه کشورمان ایجاد کردند، اما به لطف خدا جنگ هشت ساله تنها جنگی بود که یک وجب از خاک کشور نیز نصیب دشمنان نشد.

وی با اشاره به هفته دفاع‌مقدس، گفت: بزرگداشت این روزها ما را به یاد شهدا و خانواده‌هایشان می‌اندازد که با تربیت الهی و نورانی، فرزندانی را تربیت کرده‌اند که برای دفاع از کشورشان به پا ایستادند و بخش زیادی از این آرمان‌های انقلاب توسط سربازها و در سنگرهای مختلف رقم خورد.

صدرالسادات گفت: تلاش شده تا با برگزاری اولین کنگره شعر سرباز، بخشی از زحمات سربازان را ارج بنهیم و امید است با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته این برنامه‌ها در راستای تکریم جایگاه سرباز تداوم یابد.

وی با بیان اینکه 680 اثر شعری از افراد مختلف به اولین کنگره شعر سرباز فرستاده شد، گفت: نکته قابل توجه این است که 200 شعر ارسالی توسط سربازان سروده شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار