امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۰:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52461
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 98
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جواد صدر فرزند احتشام یک باب منزل مسکونی به متراژ 204 مترمربع را وقف عام کرد تا عواید آن در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جواد صدر فرزند احتشام یک باب منزل مسکونی به متراژ 204 مترمربع را وقف عام کرد تا عواید آن در سال، پس از کسر حق التولیه قانونی به سه قسمت مساوی تقسیم و یک قسمت صرف عزاداری امام حسین (ع) در روز عاشورا و دو قسمت نیز صرف کمک به فقرا و درماندگان شود.

براساس این گزارش، تولیت این موقوفه که به نام «احتشام صدر» پدر واقف نامگذاری شده است، با متولی و پس از مرگ وی با همسر ایشان و پس از وی نیز با اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ساوجبلاغ و نظام آّباد خواهد بود.

جواد صدر در این باره اظهار داشت: این عمل خداپسندانه را به جهت باقیات و صالحات و خیرات انجام دادم تا ثواب آن نصیب خودم و پدر مرحومم شود.

وی با بیان اینکه این عمل را به نام اباعبدالله الحسین(ع) متبرک کرده است، گفت: در این 30 سال کار در سازمان اوقاف به ارزش این عمل خداپسندانه واقف شدم.

این همکار اوقافی ادامه داد: در مدت کار در این سازمان با این حقیقت روبرو شدم که مردم هنوز با فرهنگ وقف آشنا نیستند و در این زمینه تبلیغات لازم باید به زبان ساده به آنان ارائه شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با معرفی نیازهای روز جامعه به مردم باید آنان را به سمت وقف‌های جدید با نیت پوشش این نیازها ترغیب کنیم. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها