امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۱۹:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 52464
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 35
سیدکاظم اکرمی، وزیر اسبق و مشاور عالی سرپرست وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، توصیه‌هایی به دانش‌آموزان، ...

سیدکاظم اکرمی، وزیر اسبق و مشاور عالی سرپرست وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، توصیه‌هایی به دانش‌آموزان، فرهنگیان و خانواده‌ها در آغاز سال تحصیلی جدید داشت و گفت: دانش‌آموزان عزیز، ایران خانه‌ما و وطن‌ما است و همه ما در خوب و بد این زندگی اجتماعی مسئولیت داریم.

وی افزود: شما دانش‌آموزان و دانشجویان دانشگاه‌ها توجه کنید که هم خوب درس بخوانید و از طریق درس به کشور خدمت کنید و هم انسان‌های اجتماعی و اخلاقی باشید؛ از دانش آموزان می خواهم به این موضوعات توجه کنند و ببینند چرا کشورهای توسعه یافته، توسعه یافته هستند.

اکرمی توصیه‌هایی هم به خانواده‌ها داشت و گفت: خانواده‌های عزیز با فرزندان با شیوه‌های محبت‌آمیز و پرعاطفه برخورد کنند و اگر به سوالاتشان نمی‌توانند پاسخ دهند این موضوع را با شیوه بدی عنوان نکنند؛ با نسل جوان باید با عطوفت و مهربانی برخورد کرد و نه با خشونت.

مشاور عالی وزارت آموزش و پرورش، تصریح کرد: امیدوارم معلمان و خانواده‌ها این طور رفتار کنند و نسل جوان یادشان باشد، ایران خانه ما و اسلام مکتب ما است؛ دانش‌آموزان این 2 مهم را بشناسند تا در آینده یک کشور پیشرفته و توسعه یافته همه جانبه از لحاظ اجتماعی، سیاسی و اقتصادی پیشرفته داشته باشیم و هم از لحاظ اخلاقی و تربیتی معنوی پیشرفته باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها